Lajme

Nuk ndalen sulmet seksuale në Mitrovicë

Autori: Gazeta inFokus 12:49 | 28 May 2021

Policia e Kosovës ka njoftuar së është arrestuar një burrë pasi që dyshohet se i njëjti e ka ngacmuar seksualisht një grua.

Pas intervistimit policia e ka liruar të dyshuarin dhe rasti shkon në procedurë të rregullt, shkruan Gazeta inFokus.

“SULM SEKSUAL

Mitrovicë, 22.05.2021-01:36.Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet për veprën e cekur më lartë ndaj viktimës femër kosovare. Pas intervistimit në konsultim me prokurorin  i dyshuari është liruar ,rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë./Gazeta inFokus/

Të tjera