Sport

Nuk ndalen golat në takimin mes Barcelonës dhe Getafes

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 29 August 2021

Barcelona dhe Getafe po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së tretë në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Camp Nou’, skuadra e Barcelonës e ka rikthyer epërsinë 2-1 në minutën e 30’.

Golin e dytë për katalunasit e ka realizuar sulmuesi holandez, Memphis Depay./Gazeta inFokus/

Të tjera