Sport

Nuk ndalen golat në Suharekë, realizohet edhe i pesti

Autori: Gazeta inFokus 14:43 | 22 November 2020

Ballkani dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 13-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Suharekë, Llapi e ka e ka realizuar golin e parë, duke e ngushtuar epërsinë në 4-1.

Golin për llapjanët e shënoi Elvis Prençi./Gazeta inFokus/

Të tjera