Sport

Nuk ndalen golat në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë

Autori: Gazeta inFokus 16:22 | 25 April 2021

Llapi dhe Trepça ’89 po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 30-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Llapit e ka përmbysur rezultatin 2-1 në minutën e 60’.

Golin e dytë për llapjanët e ka realizuar Valmir Veliu./Gazeta inFokus/

Të tjera