Sport

Nuk ndalen golat në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’, ja kush ka shënuar kësaj radhe

Autori: Gazeta inFokus 14:13 | 21 February 2021

Llapi dhe Gjilani po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 20-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë, skuadra e Gjilanit e ka ngushtuar rezultatin (2-1) në minutën e 52’.

Golin për gjilanasit e ka realizuar Gerhard Progni./Gazeta inFokus/

Të tjera