Sport

Nuk ndalen golat në ‘Old Trafford’, realizohet edhe i gjashti

Autori: Gazeta inFokus 22:37 | 29 April 2021

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit e ka shënuar edhe golin e katërt.

Për rezultatin 4-2 ka realizuar mesfushori portugez, Bruno Fernandez.

Fernandez shënoi nga pika e bardhë në minutën e 41’./Gazeta inFokus/

Të tjera