Sport

Nuk ndalen golat në gjysmëfinalen, Athletico Madrid – Barcelona (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:28 | 09 January 2020

Athletico Madridi dhe Barcelona po luajnë momentalisht në Arabinë Saudite në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës, shkuan Gazeta inFokus.

Barcelona e ka përmbysur rezultatin ndaj Athleticos nga 1-0 në 1-2.

Ishte Antoine Griezmann ai i cili realizoi në minutën e 62’ për rezultatin 1-2 për Blaugranët./Gazeta inFokus/

Të tjera