Sport

Nuk ndalen Gjilani i Ismet Munishit, shënon edhe golin e katërt ndaj Besës

Autori: Gazeta inFokus 16:23 | 05 April 2021

Gjilani dhe Besa e Pejës po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 27-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Gjilanit e ka realizuar edhe golin e katërt.

Për rezultatin 4-1 për gjilanasit ka realizuar Ardit Hila në minutën e 63’ nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

Të tjera