Rozë

“Nuk mendoj që ka qenë lidhje”, Andi Artani ka dy fjalë për Jasminën

Autori: Gazeta inFokus 11:51 | 22 May 2022

Andi Artani është një ndër personazhet më të komentuar të sezonit të dytë të “Për’puthen”.

Kujtojme se Andi dhe Jasmina janë ndër ‘çiftet’ më të komentuara të Për’puthen 2 të cilët u deklaruan duke dale së bashku nga programi.

Pas përfundimit të këtij formati, ish-konkurrenti ka qenë sërisht i ftuar në emision mbasditen e sotme ku dhe ka bërë deklaratën bombë për Jasminën.

Pjesë nga debati:

Andi: “Nuk mendoj që ka qenë lidhje edhe pikë. Ka qenë njohje e sipër që ka ndodh këtu gjatë programit. Bora ti e din shunë mirë vetë që ka pas raste që jam deklaru po a ke mujt me i qujt që kanë qenë një lidhje, jo. Deklaratë i bie që thjesht ke interes.”

Bora: “Tani po na bën të gjithëve të besojmë që nuk ka patur asgjë tjetër mes ju të dyve, ju thjesht jeni deklaruar dhe jeni puthur dy herë këtu në program?”

Andi: “A e quan lidhje?”

Bora: “Kaq ka ndodhur mes ju të dyve?”

Andi: “Ajo vetë e ka përmendur që kemi ndarë një krevat bashkë.”

Bora: “Atëherë?”

Andi: “Ju po e quani lidhjen krevatin bashkë, nuk kemi bashkëjetuar, nuk është lidhje.”

Si duket Andi e ka hedhur poshtë të gjithë historinë e tij me Jasminën duke mos e konsideruar as lidhje./iconstyle.al

Të tjera