Rozë

Nuk ‘mbushet’ mend Kozak, shanë ata që e rrahën: Do t’i ngreh përpjetë

Autori: Gazeta inFokus 15:35 | 27 September 2021

Javën e kaluar reperi Kozak u rrah nga disa persona.

Të enjten e kaluar, Kozak Braci u kidnapua dhe u rrah nga disa persona brenda veturës, të cilët e detyruan të futej edhe live gjatë këtij momenti

Ndonëse dukej se situata është qetësuar, Kozzak tani ka reaguar sërish përmes një video të shkurtër.

Në një video Story në Instagram, Kozak thotë se nuk do t’i falë ata, pavarësisht se sipas tij i kanë kërkuar falje.

Më poshtë mund të shikoni videon e momentit të rrahjes së Kozak, nga vëllai i Fabio Dushkut:

Të tjera