Rozë

Nuk kanë të sosur surprizat për Edin, shikoni çfarë i jep Ada e “Përputhen”

Autori: Gazeta inFokus 22:49 | 23 October 2021

Ada është kujdesur që rikthimi i Edit në program të bëhet në mënyrën më të mirë të mundshme. Pas përballjes, ajo e ka surprizuar me një video ku shfaqet nëna e tij.

Pas kësaj, të dy kanë shijuar një kërcim romantik. Por nuk mbaroi e gjitha këtu. Ada i kishte sjellë një bluze me kapuç me një thënie dedikuar asaj që kanë kaluar së fundmi me Edin.

Dhe së fundmi kishte një kurorë që e ndau në dy pjesë duke i dhënë njërën prej tyre. Ada i bëri të qartë se pjesën tjetër do e marrë kur ta meritojë vërtetë titullin “princ” nga ajo.

Të tjera