Rozë

Nuk ka sutjena që e mbërthejnë gjoksin e saj (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:50 | 27 April 2017

Jojo ka postuar disa foto ku shihet që gjoksi i saj shpërthyes mezi mbahet nga bikinit, që në këtë rast duken shume të vegjël, shkruan Daily Star.

Bikinit që i kishte vënë kjo modele ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet mjaft nga komentuesit e saj të shumtë që i ka në Instagram.

Jojo ka 6.7 milionë ndjekës në Instagram.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

KEDS zë për një javë afër 200 konsumatorë duke e keqpërdorur energjinë elektrike

Të tjera