Rozë

Nuk janë motra e as binjake, por janë ëmë e bijë

Autori: Gazeta inFokus 23:08 | 21 July 2021

Nuk janë motra edhe pse ashtu duken! Ato janë amë e bijë, bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur Afërdita Demaku dhe vajzën e saj, shkruan Gazeta Infokus.

Ato së fundmi kanë postuar një foto së bashku me vajzën e saj e cila është këngëtare po ashtu, në njërën nga ahengjet e shumta ku ato po i argëtojnë të pranishmit.

Në foto ato duken më shumë si motra binjake se sa si ëmë e bijë. Fotografia e tyre përveç që ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e tyre në rrjetin social Facebook, ka marrë edhe qindra komente e lëvdata./Gazeta Infokus/

Të tjera