Rozë

Nuk ia ndajnë duart njëri-tjetrit, çifti i njohur momente intime në plazh (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:03 | 12 October 2020

Rhian Sudgen dhe bashkëshorti i saj janë rikthyer në Turqi ku lidhën martesë, për të festuar përvjetorin e dytë të martesës.

Modelja 34-vjeçare dukej në formë të mrekullueshme me bikini ngjyrë rozë ndërkohë që bënte fotografi me bashkëshortin e saj Oliver Mellor.

Çifti është parë shumë i dashuruar ndërsa kalonin pushimet bashkë.

Ad by Valueimpression
Në asnjë moment nuk u panë të ndarë nga njëri-tjetrit madje nuk mungonin as puthjet e përqafimet.

Të tjera