Rozë

Nuk i lë vend imagjinatës, këngëtarja e njohur i vë ‘flakën’ rrjetit me pozat me bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 28 December 2022

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, këtë vit ka qenë një emër shumë i përfolur në media për jetën dhe pushimet luksoze.

Duke qenë se është një personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, Morena herë pas here ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Taraku së fundmi ka shpërndarë një foto përmes së cilës ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

Ajo shfaqet me një palë bikini të vogla ngjyrë rozë, të cilat i ekspozojnë format elegante. Fansat e kanë pëlqyer menjëherë pozën e saj dhe nuk ia kanë kursyer komentet.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera