Rozë

Nuk është maturante por absolvente ja sa e bukur është kjo vajzë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 08:55 | 18 May 2017

Dhe krejt në fund vjen një absolvente emri i së cilës është Arbenita Mehmeti dhe vjen nga qyteti i bukur Mitrovica.

Me që gjatë ditës së sotme shkruajtëm për maturantet, nuk kishte se si të na ikte edhe një vajzë që vitin e kaluar ka qenë njëra ndër maturantet më të bukura të Mitrovicës, ajo është Arbenita, dhe ne ju ftojmë t’i ndiqni fotot e saj në vijim.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera