Rozë

“Nuk e mbylli gojën më”, për çka e ka fjalën Santiana?

Autori: Gazeta inFokus 18:24 | 30 November 2023

Santiana ka biseduar me Besin dhe Albën në lidhje me Ilirianën.

Ajo iu ka thënë se “nuk e mbylli gojën më, mua më ka thënë a je duke vërejtur diqka mes Shqipës dhe Adrit ”.

Poashtu ajo tha se “nuk e ka ditur askush, tani e dini ti dhe Alba“.

-Advertisement-

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera