Rozë

Nuk e ftoi në fejesë të djalit, Mihrija i përgjigjet publikisht Remzies

Autori: Gazeta inFokus 21:02 | 18 July 2022

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë të ftuarit e parë të emisionit të verës në T7, “Era Verë”.

Si rrallëherë, çifti ka folur për shumëçka nga jeta private dhe jo vetëm. Pos tjerash, Mihrija ka komentuar për herë të parë videon virale të koleges së saj Remzie Osmani, ku ajo thotë se Mihrija nuk e ka ftuar në fejesën e djalit të saj, Platorit.

Mihrija ka treguar se ka një arsye pse nuk e kishte ftuar. Por, a ka pasur hatër mbetje dhe si janë raportet tash, mund ta kuptoni në videon më poshtë.

Të tjera