Rozë

Nuk do t’iu besoni syve, Mimoza ka pësuar ndryshim të madh në pamje

Autori: Gazeta inFokus 16:41 | 08 December 2021

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa duket se nuk e ka ndërmend të plaket.

Këngëtarja kosovare e cila është afër viteve 50-ta siç duket vetëm po rinohet, përcjell ORAinfo.
Ajo se fundmi ka publikuat një foto ku shfaqet krejtësisht ndryshe.

Në këtë imazh Mimoza është transformuar.

E rregulluar bukur dhe me grim të lehtë, Mimoza shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Mimoza para ndërhyrjeve:

Mimoza pas ndërhyrjeve:

Të tjera