Rozë

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është shëndoshur gruaja e Bleros

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 13 October 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit, duket sikur bashkëshortja e Bleros ka shtuar paksa peshë.

Të tjera