Rozë

Nuk do t’iu besoni syve, Dafina është dobësuar aq shumë sa nuk do ta njihni

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 29 June 2020

Dafina Zeqiri është padyshim njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo përflitet vazhdimisht edhe për jetën private si dhe pamjen e saj

Atë të gjithë e njihnim si një femër me trup të formësuar, që e bënte të dukej shumë atraktive.

Por, në një fotografi, ku Dafina shihet duke bërë blerje, ajo duket se është dobësuar shumë dhe nuk po duket aspak mirë.

Të tjera