Rozë

Nuk do ta besoni si dukej Kim Kardashian në klasën e shtatë

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 17 June 2021

Kim Kardashian është njër ndër femrat më të përfolura në botë.

Në çdo paraqitje që bënë ajo arrin të ketë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj në rrjetet sociale si dhe të mediave rozë.

Ajo llogaritet edhe si një nga ‘mbretëreshat’ e Instagramit, ku gëzon një reputacion të madh.

Së fundmi Kim ka publikuar një fotografi duke treguar se si dukej kur ishte në klasën e shtatë.

Vërehet se që nga ajo kohë, ajo kishte indikacionet e duhura për tu bërë një yll sikurse është tani.

Të tjera