Sport

Nuk do ta besoni ku ndodhet Milot Rashica (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 22:02 | 24 May 2019

Pas një sezoni të shkëlqyeshëm me Werder Bremenin, Milot Rashica ndodhet për pushime në Kosovë, shkruan Gazeta inFokus.

Rashica aktualisht është në stadiumin” Fadil Vokrri” në Prishtinë, ku është duke e parë nga afër finalen e  Kupës së Kosovës ndërmjet Trepçës ‘89 dhe Feronikelit.

Me këtë veprim ylli nga Vushtrria dëshmon dashurinë që ka për futbollin e Kosovës./Gazeta inFokus/

Të tjera