Rozë

Nora shfaqet në shoqëri të gruas së politikanit të njohur, veshja e tyre merr gjithë vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 16:33 | 15 November 2021

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet në shoqëri të bashkëshortës së Daut Haradinajt, Lolës.

Të veshura bukur dhe në dosponim të mirë, ajo po shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës. /ora

Të tjera