Rozë

Nora nuk i lë vend imagjinatës, del me këtë veshje super provokuese në publik

Autori: Gazeta inFokus 20:49 | 04 August 2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Përveç muzikës, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikuar një video ku shfaqet e veshur shumë provokuese.

E veshur me fustan shumë të shkurt dhe vetëm me riçipeta, Nora përgatitet të dal me këtë veshje para fansave të saj.

Me këtë veshje ajo nuk i lë vend imagjinatës, ndërsa fansat e saj pritet të përballen me një shfaqje shumë provokuese nga këngëtarja. /ORAinfo/

Se si po duket ajo mund ta shiheni në videon me poshtë…

Të tjera