Rozë

Nora Istrefi me mesazh të ëmbël për Tunën pas lindjes së djalit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:36 | 03 May 2017

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ka uruar kolegen e saj dhe kunatën, Tuna Sejdi, për lindjen e fëmiut të parë.

Tuna u bë nënë për herë të parë të martën rreth orës 15:00 teksa u përcoll nga një furi raportimesh mediatike.

Është Nora Istrefi ajo që me një koment të ëmbël në foton e Patris Berishës në Instagram ka uruar kunatën e saj.

Nora dhe Tuna duket se do të shijojnë më shumë kohë me njëra-tjetrën dhe pse jo kjo e fundit mund të marrë mësime nga kunata e saj e cila tashmë po e rrit suksesshëm vajzën Renee.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera