Rozë

“Nora Istrefi është artistja më e ngurtë që kam takuar ndonjëherë” Gazetari habit me deklaratën

Autori: Gazeta inFokus 20:17 | 24 June 2021

Moderatori i njohur shqiptar, Alaudin Hamiti dhe Liberta Spahiu kanë realizuar udhëtimin e tyre të fundit, të cilin kjo e fundit e ka publikuar në YouTube.

Ata luajnë lojën “Thuaje ose zhytu” ku në një pjesë të saj duhet t’i përgjigjen pyetjeve me spec ose të hidhen në pishinë.

Në një moment, Liberta e pyet Alaudinin se cili është personazhi publik më pa tru. Moderatori zgjodhi të mosi përgjigjet pasi nuk donte që të ofendonte askënd.

Liberta zgjodhi ta bënte pak më të lehtë duke e pyetur se kush është më e ngurtë nga fytyrat publike në intervista. Kësaj here ai zgjodhi të përgjigjej dhe tha pikërisht emrin e Nora Istrefit.

Të tjera