Rozë

Nora e ‘fshinë’ nga jeta e saj Robertin, me këtë foto konfirmon gjithҫka

Autori: Gazeta inFokus 22:19 | 14 September 2020

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me fustan të bardhë, që simbolizon paqen.

Duket se tashmë Nora e ka gjetur qetësinë në jetën e saj.

Të tjera