Rozë

Noizy prezanton makinën luksoze

Autori: Gazeta inFokus 16:56 | 18 May 2020

Noizy njihet si një admirues i madh i makinave sportive.

Reperi i cili mundohet të mbajë fansat e tij të informuar rreth çdo gjëje përmes postimeve që bën në rrjete sociale, së fundmi ua ka prezantuar atyre makinën e tij, shkruan lajmi.net.

Ish-boksieri i rrugëve para pak momenteve ka publikuar një video disa sekondëshe në Instastory ku shihet pran një ‘Lamborghini’ me ngjyrë të zezë.

Përndryshe, Noizy nuk ka çuar dëm kohën në karantinë, ai gjatë pandemisë ka publikuar albumin e ri ‘Epoka’ dhe tani është duke punuar edhe në këngë të reja.

Të tjera