Rozë

Noizy ‘godet’ Encën: Është shumë e lodhshme

Autori: Gazeta inFokus 22:32 | 14 September 2020

Noizy ka folur për Encën në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.Reperi e quajti këngëtaren me të cilën ka bashkëpunuar vite më parë, të lodhshme.

Ai tha se kushdo që sheh këtë intervistë dhe e njeh artisten si person, do ta duartrokasë.

Ndër të tjerash, Noizy la të kuptohej se një pajtim nuk do të ndodhë kurrë me të./Prive.al

Të tjera