Rozë

Noizy dhe Zaimina do të donin që kjo foto të zhdukej

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 27 April 2017

As ata vetë nuk e dinë ekzistencën e kësaj fotoje, do habiteni…

Zaimina ka qenë dhe mbetet një seks simbol i Shqiperisë sikurse dhe Noizy një ndër reperat me të paguar dhe të kërkuar të momentit.Sot ata kujdesen për çdo detaj në “look”-un e tyre por vite më parë jo dhe aq, pasi tek fotoja me poshtë shihen ndryshe dhe jo në top formë. Askush nuk e mendonte se dikur Noizy dhe Zaimina kishin relata të mira bashkë por tek kjo foto e publikuar nga intv.al tregon se Noizy dhe Zaimina dikur shoqëroheshin bashkë./intv.al/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera