Rozë

Noizy dhe Oriola Marashi befasojnë me fjalët për njëri-tjetrin

Autori: Gazeta inFokus 16:35 | 17 January 2022

Reperi i njohur nga Shqipëria, Rigels Rajku, i njohur për publikun si Noizy, në të kaluarën kishte mardhënie shumë të mira me modelen e njohur Oriola Marashi, e cila kishte qenë pjesë e grupit OTR.

rel="nofollow"

Akoma nuk dihet aryeja e sakt pse dyshja nuk komunikojnë më me njëri tjetrin, reperi së fundmi i ftuar në një intervistë ka folur shumë për modelen, shkruan GazetaBlic.

“Oriolën e kam shumë përzemër. Po të ishte çun do ishte shoku im më i ngushtë. Është gocë fantastike. Zemrën që ka Oriola nuk e ka asnjë gocë tjetër. E ke për çfarëdo lloj gjëje e problemi. Kemi ndenjur disa vite bashkë, është si çun, është gallat. Është modelja më e mirë që kemi”, tha Noizy.

Pas kësaj interviste ka reaguar Oriola, përmes një postimi në InstaStory, ku ka shkruar: “Ke qenë gjithë një nga mbështetësit e mi më të mëdhenj. Më i miri i të mirëve”.

Të tjera

rel="nofollow"