Sport

Nuk përmbahet Romelu Lukaku, realizon gol pas 20 sekondave lojë (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:01 | 14 January 2020

Interi dhe Cagliari po luajnë aktualisht në ‘Guiseppe Meazza’ në kuadër të Coppa Italia, shkruan Gazeta inFokus.

‘Neruazurët’ kanë kaluar në epërsi qysh në minutën e parë të takimit.

Ishte Romelu Lukaku ai i cili realizoi golin e parë për Interin.

Sulmuesi belg shënoi në sekondën e 20 të takimit, pas një gabimi të lojtarit kundërshtar./Gazeta inFokus/

Të tjera