Sport

Nuk ka kush e ndalë Vedat Muriqin, realizon golin e radhës

Autori: Gazeta inFokus 19:49 | 20 October 2019

Denizlispor dhe Fenerbahce po luajnë aktualisht duelin e vlefshëm për javën e tetë në Superligën turke, shkruan Gazeta inFokus.

Rezultatin momental është 1-2 për Fenerbahcen.

Golin e dytë për gjigantin turk e ka shënuar gjiganti kosovar, Vedat Muriqi.

Muriqi shënoi në minutën e 62’ për rezultatin 0-2./Gazeta inFokus/

 

Të tjera