Lajme

N’Konak senzacion në TikTok

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 20 February 2021

Emisioni N’Konak me Kosovë Gjocin është bërë senzacion në rrjetin e famshëm TikTok.

Kosovë Gjoci kishte vizituar konakun e Albin Kuritit, ku nga aty është marr edhe një pjesë e emisonit dhe është publikuar në TikTok, shkruan Gazeta inFokus.

Në video Gjoci dhe Kurti janë tek banesa e këtij të fundit.

Kurti shihet deri sa e hap derën duke i uruar mirëseardhje Gjocit.

TikTok është kthyer në një nga rrjetet sociale më të përdorura në botë.

Po ashut emisioni N’Konak, është prodhim i Gazetës inFokus.

Kujtojmë se Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit morri 47,85 përqind të votave. /Gazeta inFokus/

Të tjera