Rozë

Njihuni me modelen ruse, fansja e ‘flaktë’ e reperit drenicak!

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 12 April 2021

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhoni, para pak dite ka publikuar këngën e tij më të re.

Kjo këngë e titulluar “Maffia” u bë hit për një kohë të shkurt, por jo vetëm nga shqiptarët, shkruan GazetaBlic.

Tashmë “Maffia” ka filluar të dëgjohet në gjithë botën, teksa edhe në Rusi kur një modele nga atje rishpërndau këngën e tij dhe i tha: “Po të presim të na vish në Russi, zemër”.

Bëhet fjalë për Ariana Lirey e cila e ka një numër të madh ndjekësish në Instagramin e saj personal.

Të tjera