Lifestyle

Njihuni me gratë bukuroshe të miliarderëve më të rëndësishëm në botë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:33 | 22 May 2020

Ato janë te bukura dhe të tashmë mjaft të pushtetshme. Bëhet fjalë për gratë e miliarderëve më të mëdhenj në botë.

Shumë prej tyre më te reja në moshë se bashkëshortët e tyre, ato duket se kanë gjetur lumturinë krah njerëzve me te pushtetshëm në planet.

Mes famës dhe luksit, ato janë gjthmonë në qendër të mediave të ndryshme botërore.

Të tjera