Rozë

Njihuni me frymëzimin e Thibaut Courtois

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 21 August 2019

I blerë vitin e kaluar nga Chelsea, Thibaut Courtois duket se ka fituar vendin e titullarit dhe besimin e Zidane.

Belgu e nisi mbarë sezonin ku startoi në fitoren e Real Madrid ndaj Celta Vigos ku bëri dhe disa pritje deçizive.

Fansat e Real Madrid nuk po gëzohen vetëm nga forma e Courtois por edhe nga modelja Sara Soldati e cila shpesh kënaq tifozat me foto seksi.

Modelja italiane është e fejuar me portierin 27 vjeçar prej disa muajsh duke bërë që të harrohet shpejt lidhja që belgu kishte me Marta Dominguez. Ju ftojmë të ndiqni disa foto të modeles që frymëzon Courtois.

Të tjera