Lifestyle

Njihuni me 15 aksidentet më të shtrenjta në histori (FOTOT)

Autori: Gazeta inFokus 15:00 | 26 June 2020

Gabimet janë thjesht mësime që duhet të mësohen!

Fatkeqësisht, disa nga ato gabime mund të jenë shumë, shumë të kushtueshme. Më poshtë do të gjeni disa prej aksidenteve më të shtrenjta në botë.

Makina luksi, trena, avionë dhe aksidentohen dhe jahtë që fundosen, mund t’i shihni përmes kësaj fotogalerie.

Të tjera