Lajme

Njësia speciale kryen një aksion në Rrugën B, përdor edhe shok bomba

Autori: Gazeta inFokus 12:39 | 12 July 2019
Njësia special para pak çasteve ka organizuar një aksion në Rrugën B në Prishtinë.Dëshmitarët nga vendi i ngjarjes që kanë filmuar aksionin, kanë bërë të ditur se ka se të arrestuar dhe se është përdorur edhe shok bomba, që përdoren për të tërhequr vëmendjen e të dyshuarve të rrezikshmërisë së lartë.

 

Të tjera