Lajme

Njerka lajmëron për zhdukjen e djalit të burrit të saj në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 10:12 | 30 June 2022

Një grua nga Prishtina ka njoftuar policinë se djali i bashkëshortit të saj është zhdukur, shkruan Gazeta Infokus.

Rasti ka ndodhur të martën rreth orës 16:00, e ku thuhet se djali prej që është larguar nga shtëpia nuk dihet më për vendndodhjen e tij.

“Një femër kosovare, ka raportuar se djali i bashkëshortit të saj , viktima mashkull kosovar, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e tij”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera