Rozë

Një tjetër Zarfi i Zi në shtëpinë e Big Brother

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 02 April 2024

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën.

“Meriton, Ilnisa, të betohem” ,dëgjohet të thotë Juli, teksa banorët e tjerë shfaqin habi “i ka emrat mbrapa”, shtoi ai.

-Advertisement-

Sakaq Egla, mendohet se ndodhet në një dhomë të veçantë “izolimi” por nuk është përjashtuar, siç u përfol në fillim.

Gjithçka nisi pas tensioneve mes çiftit Meriton-Ilnisa, teksa Egla humbi durimin dhe i hodhi në kokë Meritonit një gotë me alkool.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera