Rozë

Një tjetër emër i njohur del pozitiv me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 17:48 | 26 March 2020

Jeff Shell ka folur për diagnostikimin pozitive me koronavirus.

Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i NBCUniversal konfirmoi lajmin në një memorandum për stafin, raportoi Variety të enjten (26 mars).

“Kohët e fundit nuk jam ndjerë mirë dhe sapo mësova se kam dalur pozitive për Covid-19. Megjithëse virusi ka qenë i vështirë për t’u përballur, unë kam arritur të punoj nga distanca në LA dhe jam duke u përmirësuar çdo ditë, “shkroi ai në memo.

“Fatkeqësisht, një nga kolegët tanë nuk ishte në gjendje të shërohej nga virusi. Javën e kaluar mësuam Larry Edgeworth , një teknik i dashur audio në NBC Neës, ndërroi jetë dhe zemrat tona shkojnë te familja, miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij, ” vazhdoi ai.

Shumë yje gjithashtu kanë dal pozitive me koronavirus dhe kanë vazhduar të sjellin mesazhe për të respektuar masat parandaluese.

Të tjera