Rozë

Një tjetër çift i njohur drejt divorcit

Autori: Gazeta inFokus 22:09 | 14 June 2024

Thuhet se aktori i famshëm George Clooney po shkon drejt divorcit me bashkëshorten e tij. Burimet raportojnë se 63-vjeçari dhe Amal Clooney janë nën presion për të gjetur kohë për njëri-tjetrin për shkak të angazhimeve.

Clooney, ka qenë i martuar me Amal Clooney që nga viti 2014. Dhe më pak se një dekadë, kjo është lidhja dhe martesa e tij më e gjatë deri më tani. Një burim i afërt është shprehur për In Touch se:

“Ata janë të dy punëtorë shumë të aftë, kështu që është sikur jetojnë në flluskën e tyre të vogël. Ata janë në dy botë shumë të ndryshme 90 për qind të kohës. Ata po bëjnë jetë të ndara.”

-Advertisement-

Gjithësesi duhet të presim edhe pak nëse çifti do të bëjë ose jo një deklaratë sa i përket lidhjes së tyre dhe zërave që qarkullojnë për një divorc të mundshëm mes tyre.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera