Rozë

Një “superbombë” si Oriola Marashi, modelja provokon me fotot nga pushimet

Autori: Gazeta inFokus 13:23 | 08 July 2024

Një “superbombë” si Oriola Marashi, modelja provokon me fotot nga pushimet

Modelja e njohur Oriola Marashi, është tejet aktive në rrjete cosiale, gjithmonë duke ndarë momente nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm.
Shkëlqimi i saj është i pafund, dhe këtë herë ajo e shfaq atë duke bërë një paraqitje mahnitëse në bikini.

Me fotografi të postuara në InstaStory, Oriola ka ndarë pamjen e saj joshëse dhe plot stil.

-Advertisement-

Duke pozuar në bikini me ngjyra, bukuroshja nuk ka lënë asnjë dyshim për format e saj perfekte.
Në këto imazhe, Oriola tregon një trup të tonifikuar dhe një stil të pakrahasueshëm që asaj gjithmonë i ka hije.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Fillon aplikimi për Global Engineer Girls Kosova

Të tjera