Rozë

Një sex-bombë si Ilda Bejleri, surprizon me fustanin provokues

Autori: Gazeta inFokus 13:27 | 05 February 2018

Moderatorja e njohur sportive jo më kot është cilësuar si një nga vajzat më sexy.

Dëshmi e kësaj është fotoja që Ilda Bejleri ka postuar në rrjetet sociale. Ajo mban veshur një fustan të bardhë që i lejon të dalë në pah gjoksi i saj bombastik.Një detaj ky që e shoqëron thuajse në çdo postim moderatoren.

Teksa ajo vijon me postimet sensuale dhe provokuese është përfolur për një lidhje të mundshme me demokratin e ri, Klevis Balliu.

-Advertisement-

Çifti i ka mohuar këto zëra, por në një mënyrë aspak bindëse.  

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera