Lajme

Një prishtinasi i futen hajnat në shtëpi, i vjedhin para dhe ari

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 28 September 2021

Disa persona kanë hyrë me forcë në shtëpinë e një personi.

Ata kanë vjedhur sasi të konsiderueshme të parave dhe arit, në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Rastin është duke u hetuar nga Policia./Gazeta Infokus/

Të tjera