Lajme

Një prej ditëve më të nxehta të vitit, Tirana pa energji elektrike

Autori: Gazeta inFokus 12:52 | 21 June 2024

Një prej ditëve më të nxehta të vitit, Tirana mbetet pa energji elektrike.

Energjia elektrike është ndërprerë mesditën e sotme në të gjithë Tiranën.

Mijëra familje kanë mbetur pa drita në një ditë të nxehtë ku temperaturat i shënojnë 38 gratë dhe dita e sotme është një prej më të nxehtat.

-Advertisement-

Institucionet shtetërore ende nuk kanë reaguar për shkakun që ka sjellë këtë avari.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Po, Po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

Të tjera