Lajme

Një person rrihet e theret me thikë nga dy persona

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 25 October 2021

Një person në Gjakovë është therur me thikë nga dy të dyshuar, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka bërë të ditur se viktima ka kërkuar ndihmë mjekësore.

“Gjakovë, 24.10.2021 – 15:45. Viktima mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte sulmuar fizikisht dhe më pas edhe me thikë nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë”, thuhet në raportin e Policisë.

Njëri nga të dyshuarit është arrestuar, ndërsa tjetri gjendet në arrati. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Gazeta Infokus/

Të tjera