Lajme

Një person në Vushtrri bie në kontakt me rrymën, përfundon në QKUK

Autori: Gazeta inFokus 09:33 | 28 August 2023

Një përson në Vushtrri ka rënë në kontakt me rrymën, ku si pasojë ka pësuar lëndime trupore.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se i njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën dhe si pasojë ka pësuar lëndime trupore. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet tutje në raport.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera